Повідомлення про авторські права

Creative Commons FAQ

Що таке Creative Commons і чому я повинен нею користуватися?

Creative Commons – це форма ліцензування, яка усуває розрив між авторським правом «усі права захищені» і суспільним надбанням. Це дає можливість авторам дозволяти використовувати свою роботу за певних умов, при цьому зберігаючи авторські права та інтелектуальну власність. В роботах, котрі не відповідають Creative Commons, необхідно дотримуватися Законодавства про авторські права.

  Шість ліцензій Creative Commons Пояснюється шість різних ліцензій Creative Commons, кожна з яких має різні рівні вільного доступу і умови використання різноманітного використання.

Оберіть ліцензію Допомога при виборі ліцензії на вашу роботу і отримання HTML-коду для розміщення кнопки із вказівкою типу ліцензії на вашому сайті.

Creative Commons FAQ Повна версія FAQ з Creative Commons. Також доступна скорочена версія.

Creative Commons Search Посилання на пошукові служби, де можна знайти ліцензовані роботы Creative Commons.

25+ місць, де можна знайти засоби масової інформації Creative Commons Включає посилання на ресурси для аудіо, зображень і текстів під ліцензією CC. Включає знімки екрану для полегшення ідентифікації.

Як приписати ліцензійну роботу Creative Commons Ось як правильно віддячити авторам, котрі використовують ліцензії Creative Commons у своїй роботі.