Подання публікації


Подання статті

Подайте матеріал (публікацію), натиснувши кнопку «Новий матеріал» в правій частині екрану. Ви перейдете до Кроку 1 5-крокового процессу, щоб завантажити і описати ваш матеріал.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-7.png

Крок 1

На першому кроці ви повинні надати попередню інформацію про свою публікацію.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-8.png

Щоб почати, оберіть відповідний розділ для своєї публікації (наприклад, стаття, огляд тощо). Якщо ви не впевнені, який розділ вам підходить, запропонуйте найоптимальнішу пропозицію.

Прочитайте і погодьтеся з твердженнями в контрольному переліку подачі публікації, здійснивши кожну вимогу. Увімкніть коментарі для редактора, прочитайте заяву про конфіденційність в журнале, а потім натисніть кнопку «Зберегти і продовжити», щоб перейти до кроку 2.

Крок 2

На кроці 2 відкривається вікно, що дозволяє вам завантажити свій файл публікації.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-9.png

Перше, що ви повинні зробити – це обрати компонент статті. Це дозволить системі дізнатися, чи є файл основою рукопису, зображення, набору даних тощо. Це повинно бути зроблено до того, як файл буде завантажений.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-10.png

Післе того, як ви обрали компонент статті, ви можете завантажити свій перший файл. Важливо зазначити, що ви можете завантажувати тільки один один файл за раз. Додаткові файли можуть бути завантажені пізніше в процесі. Як правило, цей перший файл буде основою вашого рукопису. Натисніть кнопку «Продовжити» після завантаження файлу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-11.png

Після завантаження файлу вам буде запропоновано переглянути ім’я файлу. Використовуйте посилання «Редагувати», щоб внести будь-які зміни.

Нажміть кнопку продовжити.

Після цього ви можете повторити процесс завантаження додаткових файлів (наприклад, набору даних або зображення). Коли ви закінчите завантаження усіх своїх файлів, натисніть «Завершити». Вікно завантаження публікації буде закрите.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-12.png

Ви повернетеся до екрану «Відправити статтю», де ви побачите завантажені вами файли. Якщо вам потрібно внести зміни, розгорніть синю стрілку зліва від вашого файлу і внесіть зміни, використовуючи посилання «Редагувати».

Натисніть кнопку «Зберегти і продовжити», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 3

На третьму кроці вас попросять додати додаткову інформацію про матеріал, включаючи заголовок публікації (з разбивкою на префікс, заголовок и підзаголовок), анотацію і додаткових авторів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-13.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-14.png

Ви можете додати інших учасників (наприклад, співавторів), натиснувши посилання «Додати підтримуючого». Відкриється нове вікно з полями для введення інформації.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-15.png

Натисніть «Зберегти», щоб новий учасник з’явився на сторінці списку авторів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-16.png

В залежності від журналу, куди ви відправляєте матеріал, ви можете побачити додаткові поля для заповнення, наприклад ключові слова.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-17.png

Щоб ввести ключове слово, просто введіть слово чи фразу і натисніть клавішу введення. Слово чи фраза будуть відформатовані в якості ключового слова.

Натисніть «Зберегти і продовжити», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 4

На четвертому кроці вас попросять підтвердити, що ви готові закінчити подачу публікації. Натисніть «Завершити відправку».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-18.png

З’явиться вікно з проханням підтвердити, що ви готові відправити статтю. Натисніть «ОК».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-20.png

Крок 5

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-21.png

Подання публікації завершено! Редактор був повідомлений про вашу нову статтю. На цьому етапі ви можете перейти за посиланнями:

  • Переглянути цей матеріал
  • Створити новий матеріал для відправлення
  • Повернутися в особистий кабінет

Особистий кабінет

Ваша присутність в Особистому кабінеті. Ви можете бачити, що вона знаходиться в стадії подання.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-22.png

В найближчі дні вона перейде в стадію «Рецензія» і, якщо матеріал буде прийнятий, перейде на стадію «Літературне редагування» і «Публикація» до публикації.